Marsz Równości w Rzeszowie

Kilka słów o nas

Pierwszy Marsz Równości w Rzeszowie w 2018 – a także pierwszy na „wschodniej ścianie” był niesamowitym wydarzeniem, które dało impuls do organizowania Marszów Równości w kolejnych polskich miastach.

Tutaj, na konserwatywnym Podkarpaciu, są także fantastyczni, otwarci ludzie, którzy nie boją się buntować przeciwko dusznej nacjonalistycznej wszechwładzy. Chcą żyć w fajnym, różnorodnym, przyjaznym, otwartym i demokratycznym kraju zajmującym się rzeczywistymi problemami i wyzwaniami cywilizacyjnymi. Założyliśmy stronę internetową – zbiór najważniejszych informacji. Przedstawiamy nasze postulaty, publikujemy aktualności, podpowiadamy mnóstwo sposobów wsparcia Marszu Równości oraz zachęcamy do zapisania się na naszego newslettera z którego będziecie otrzymywać najnowsze informacje prasowe.

Ważnym celem naszej strony będzie nawiązywanie długotrwałych relacji z osobami indywidualnymi, grupami nieformalnymi, organizacjami pozarządowymi, przedstawicielami sektora kultury, edukacji, samorządami, firmami czy mediami z którymi będziemy współpracować przy organizacji kolejnych Marszów Równości oraz wydarzeń towarzyszących.

Partner

Projekt realizowany z dotacji programu
Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Partner honorowy

Telefony zaufania

gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej