Stowarzyszenie TęczArt

Kilka słów o nas

Jesteśmy grupą osób, które w większości poznały się przy okazji pierwszego Marszu Równości w Gorzowie Wielkopolskim w 2019 roku. Współtworzenie tego wydarzenia jak i uczestnictwo w nim pokazało, że jest przestrzeń dla Tęczy w naszym mieście.

Szybko okazało się, że łączy nas nie tylko przyjaźń, ale także chęć robienia czegoś więcej dla społeczności nieheteronormatywnej i niecispłciowej w naszym bliższym i dalszym otoczeniu. Z biegiem czasu, nasze pomysły i plany zaczęły się krystalizować i w ten sposób powstał TęczArt – gorzowskie stowarzyszenie promujące kulturę i sztukę nieheteronormatywną i niecispłciową jak i dążenie do akceptacji naszego środowiska. Stanowczo sprzeciwiamy się wykluczeniu jak i dyskryminacji z jakiegokolwiek powodu.

Jesteśmy po to aby zmieniać otaczający nas świat w którym każda osoba będzie mogła być i będzie akceptowana. Jeśli nasze cele są Ci bliskie zapraszamy do współpracy dla dobra nas wszystkich.

Partner

Projekt realizowany z dotacji programu
Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Partner honorowy

Telefony zaufania

gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj więcej